Bildiri Gönderimi

Özet Hazırlama Kılavuzu

Özetinizi hazırlamak için aşağıda verilen şablonu kullanabilirsiniz. Yazı tipi biçimini ve özetin ilgili bölümlerinin boyutunu değiştirmeden, şablonun aralıklarını olduğu gibi tutunuz. Özet içinde elde edilen sonuçlar tablo şeklinde sunulmamalıdır. Bununla beraber olabildiğince az sayıda ve numaralandırmadan matematiksel ifade eklemesi yapılabilir.

Özet metini İngilizce yazılmalı ve metindeki kelime sayısı 400 kelimeyi geçmemelidir. Eğer özetiniz bu sınırı aşarsa, bir sonraki adıma geçmeden önce metni kısaltmanız istenecektir.
 

- Tam metin şablonu indirmek için lütfen bu bağlantıya tıklayınız.
 

Tam metninizi "http://isc2019submission.giresun.edu.tr/" internet sayfasındaki sistem üzerinden gönderebilirsiniz.


Önemli Uyarılar

Kongre resmi dili hem İngilizce hem de Türkçe olmakla beraber, tüm özetler İngilizce yazılmalıdır. Gönderim sırasında tercihinizi belirlediğiniz sürece çalışmanızı tercih ettiğiniz dilde sunabilirsiniz.

Tam metnin özet bölümü İngilizce yazılmalı ancak tam metnin kalan kısmı iki dilden herhangi biriyle yazılabilir.

Bir katılımcı bir adet özet gönderebilir. Ancak ortak yazarlı yapılan çalışmalarda, kongreye katılım, bazı ortak yazarlar tarafından yapılacaksa o zaman katılım yapan ortak yazar sayısı kadar bildiri gönderilebilir. Buna rağmen bir katılımcı tek başına birden fazla bildiri göndermek istemesi durumunda gönderdiği her ek bildiri için ekstra bir katılım ücreti öder.